Telefony alarmowe : 
998112

Ochotnicza Straż Pożarna w Bujakowie

Bujakowski jarmark bożonarodzeniowy

wt., 20/12/2016 - 19:34 -- OSP

W niedzielę 18 grudnia 2016r. odbył się wzorem roku poprzedniego, Drugi Bujakowski Jarmark Bożonarodzeniowy. Wśród organizatorów nie zabrakło również naszych druhów. Prezes Krzysztof Stwora uczestniczył w spotkaniach organizacyjnych, zaś pozostali członkowie naszego stowarzyszenia aktywnie uczestniczyli zarówno w przygotowaniach trwających już od godzin rannych w sobotę, jak również w zabezpieczeniu i obsłudze samego jarmarku. Druhny zapewniały uczestnikom ciepłe napoje zaś druhowie dbali o ciepło zewnętrzne obsługując koksowniki i zapewniając ład i porządek podczas imprezy (bez nich Św. Mikołaj by nie dojechał z uwagi na tłum uczestników loterii, skutecznie blokujący przejazd). Nasi strażacy po zakończonym jarmarku pomagali również w sprzątaniu parkingu i przeniesieniu pięknej choinki do ogrodu Domu Gromadzkiego, gdzie cieszy mieszkańców Bujakowa do chwili obecnej. Cieszy nas że byliśmy pomocni, kolegom z LKS "Groń" Bujaków, z ich Prezesem Panem Maciejem Krakowińskim, życzymy jak najwyższego dochodu z imprezy, bo nasz klub się zmienia na lepsze a takie zmiany zawsze wymagają dodatkowych środków. Mieszkańcom naszej wsi dziękujemy za pomoc i udział w tym naszym wspólnym święcie - po raz kolejny pokazaliśmy, że najmniejsi nie znaczy w tej gminie ostatni. Już dziś zapraszamy wszystkich na przyszłoroczny jarmark, my tam będziemy więc i Was nie może zabraknąć.  

Tagi: