Telefony alarmowe : 
998112

Ochotnicza Straż Pożarna w Bujakowie

Spotkanie z psem RATOWNICZYM

pon., 17/10/2016 - 20:53 -- OSP

Piątek 14 października odwiedził nas strażak Jarosław Dwornik, który działa w GPR Międzybrodzie Bialskie wraz z psem; Cristie. Dzięki niemu dowiedzieliśmy się dużo ciekawych rzeczy na temat pracy psów ratowniczych, zasad bezpiecznego kontaktu ze zwierzętami oraz poznaliśmy „mowę” psów. Czas zajęć uświetnił pokaz posłuszeństwa oraz sztuczek wykonanych przez Przewodnika wraz z psem. Dużym zafascynowaniem okazał się pokaz, w którym Cristie miała za zadanie odnaleźć naszego kolegę Karolka. Psina wykonała zadanie brawurowo! Szybko odnalazła Karola. Spotkanie zakończyło się głaskaniem czworonożnego gościa oraz częstowaniem go smakołykami. Bardzo dziękujemy za poświęcony czas i zapraszamy ponownie :) 

Tagi: